Předprodej vstupenek na pokladně hradu Okoř

Hrad Okoř

Od 20.7. si můžete zakoupit vstupenky na festival také přímo na pokladně hradu Okoř. Otevřeno je každý den kromě pondělí od 10-16 hod. Více na www.hrad-okor.cz.

CENY

v předprodeji
a na pokladně hradu Okoř
590,-
na místě
v den konání
od 13 hod.
650,-

NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY

Cena: 590,- Kč vč. poplatků

TICKETPORTAL

Cena: 590,- Kč vč. poplatků

Dětské vstupné - děti do výšky 140 cm a do 12 let v doprovodu rodičů - ZDARMA

Výška dítěte bude kontrolována přímo na místě, při vstupu do areálu festivalu.

Vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma. Toto neplatí pro doprovod těchto osob, ten si vstupenku na festival hradí.

DŮLEŽITÉ

Použít výšku dítěte jako kritérium pro získání dětského vstupu zdarma se pořadatel rozhodl na základě zkušeností z minulých ročníků - věk dítěte nelze na místě nikterak prokazatelně zkontrolovat. Z pohledu antidiskriminačního zákona není výška zakázaným důvodem rozlišování. Pořadatel fastivalu nemusí žádné slevy poskytovat, ale když se rozhodne, že dá nižší vstupné dětem, sám si může určit, jak bude pojem „dítě“ vymezovat, jestli podle věku, nebo podle výšky.

Na základě zkušeností z minulých ročníků doporučujeme včasnou koupi vstupenek. Počet návštěvníků je limitován velikostí areálu s ohledem na zajištění kvality služeb všem návštěvníkům.

Vstupenky na festival jsou řádně evidovány a musí obsahovat identifikační znaky prodejce. Před vstupem do areálu obdrží každý účastník identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu a k možnosti postavit si stan ve stanovém městečku. Tento identifikační náramek je nepřenosný. Identifikačním náramkem je povinnost se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu.

V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou.

Sdílej: