Festival Okoř 2019 - předprodej zahájen

S radostí oznamujeme, že již známe termín Festivalu Okoř 2019. Do kalendářů si zapište termín 24.8.2019.

Účast pro následující ročník přislíbili Tata Bojs, MIG 21, Marek Ztracený a Divokej Bill. Další interprety budeme zveřejňovat postupně.

Od 15.10.2018 můžete využít časově omezené nabídky a koupit si vstupenku na Okoř za zvýhodněnou cenu.

NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY

Cena: 590,- Kč vč. poplatků

TICKETSTREAM

Cena: 590,- Kč


Zvýhodněná cena platí do vyprodání zásob, poté se bude cena zvyšovat.

Dětské vstupné - děti do věku 14 let* v doprovodu rodičů - 100,- Kč.

* k prokázání věku dítěte je nutné mít s sebou doklad dítěte, nebo jeho kopii, na kterém bude fotografie dítěte spolu s uvedeným datem narození (např. cestovní pas, průkazka MHD apd.)
Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče.

Vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma. Toto neplatí pro doprovod těchto osob, ten si vstupenku na festival hradí.

DŮLEŽITÉ

Festival Okoř 2019 Z pohledu antidiskriminačního zákona není věk zakázaným důvodem rozlišování. Pořadatel festivalu nemusí žádné slevy poskytovat, ale když se rozhodne, že dá nižší vstupné dětem, sám si může určit, jak bude pojem „dítě“ vymezovat, jestli podle věku, nebo podle výšky.

Na základě zkušeností z minulých ročníků doporučujeme včasnou koupi vstupenek. Počet návštěvníků je limitován velikostí areálu s ohledem na zajištění kvality služeb všem návštěvníkům.

Vstupenky na festival jsou řádně evidovány a musí obsahovat identifikační znaky prodejce. Před vstupem do areálu obdrží každý účastník identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu a k možnosti postavit si stan ve stanovém městečku. Tento identifikační náramek je nepřenosný. Identifikačním náramkem je povinnost se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu.

V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou.

Sledujte průběžné aktualizace na www.festivalokor.cz.

Sdílej: