Marek Ztracený a Marta Jandová!

Velmi speciálním a taky krásným hostem Marka Ztraceného bude letos na Okoři Marta Jandová. Připojujeme jeho osobní pozvání.

Marek Ztracený a Marta Jandová Marek Ztracený a Marta Jandová vystoupili v rámci akce Pomozte dětem 2017. Malou ochutnávku toho, na co se letos můžete těšit naživo, si můžete přehrát na www.ceskatelevize.cz.

Rodák ze Šumavy, ze Železné Rudy, MAREK ZTRACENÝ se dostal do povědomí posluchačů v roce 2008 megahitem Ztrácíš. Od té doby mu vyšly čtyři alba, z toho to poslední Pády před dvěma lety.

Zeptali jsme se Marka Ztraceného:

Co vás napadne, když se řekne Festival Okoř?
Mé začátky (viz otázka níže ). Pak také rok 2014, kdy jsme měli hrát v 14:00 jako první a v jednu začalo šíleně pršet. Byl jsem zklamaný, protože jsem se strašně těšil. Nakonec déšť ustal a já si říkal: „Ani na to pódium nemusím chodit, nikdo tam nebude“. Málem jsem omdlel, když jsem na stage vyšel. Bylo tam asi 5000 nadšených a skvělých lidí. Tenkrát to byl jeden z nejhezčích momentů léta!

S kapelou tady budete hrát už po třetí, pamatuješ si na tvoje první vystoupení zde?
Nejde na něj zapomenout! Tenkrát to totiž byl můj první festival v životě, na kterém jsem hrál. Psal se rok 2009. Měl jsem z toho nervy a na sobě příšerný modrý triko s Tomem a Jerrym :) Nejsem si jistý, jestli to byl dobrý výkon takhle na poprvé, ale rozhodně to byl zážitek, na který se nezapomíná.

Můžeme se těšit i na nějaké nové písně nebo to bude seznam sestavený ze samých osvědčených hitů?
Rozhodně! Zahrajeme novou písničku Vlastní svět, která k mé radosti boduje v rádiích, a písničku Podpantoflák, která v rádiu nikdy bodovat nebude, ale baví nás. Plus máme jedno překvapení.

Co na tebe čeká letos? Jaké máš plány?
Skládám, nahrávám, tvořím a přijde deska. Aktuálně dělám další duet s Martou Jandovou, které jsem složil i písničku, a přijdu z dalším singlem.

Jezdíš ve svém volném čase po hradech a zámcích? Ne.. můj hrad je můj byt, ale jednou až budu starý, tak je obejdu všechny. Nic to nemění na tom, že Okoř je překrásná a jen těžko se hledá tak hezké místo pro vystupování.

Sdílej: