Doprava na Okoř Cyklohráčkem

Doprava na festival Cyklohráčkem

Cyklohráček je neobyčejný vlak, který vás doveze o víkendu z Prahy na výlet na tajemný hrad na Okoři. Má tři zelené vagony a jeden červený – jeden plný her, stavebnic, vláčkodráhy a knížek, ve druhém jezdí cyklisté s koly a ve třetím najdete spoustu deskových her, velkou stavebnici, tabuli s křídami, puzzle a další hry. A vsaďte se, že se Vám bude líbit i v červeném voze kde najdete pořádnou hernu s balonkovištěm a stavebnicemi.

V prvním voze můžete na vlastní oči sledovat, jak strojvedoucí řídí vlak. Budete jen kousíček od něj.

Ve vlaku potkáte kromě průvodčích také hrajvedoucí. Ti vám půjčí hry a hračky a hlavně pro vás mají připravené dárky na památku. Cesta v Cyklohráčku vám uteče, jako nic. Když pojedete Cyklohráčkem až do Slaného, můžete vyrazit na dobrodružnou cestu za zlatým pokladem. Ve vlaku dostanete od hrajvedoucích plánek cesty, postupně budete muset plnit cestou městem nejrůznější úkoly a když je všechny správně vyřešíte, dozvíte se, kde zlatý poklad hledat. Každý z vás si z něj bude moc něco odnést domů.

Cyklohráček je samozřejmě určen všem cestujícím, nejen dětem a cyklistům. Můžete si cestou hrát, ale také nemusíte. Stále je to také klasický vlak, který může každý využít pro svou běžnou cestu.

Doprava vlakem

Z Prahy či ze Slaného můžete využít výletní vlak Cyklohráček.

Z Prahy Hlavního nádraží vyráží vlak v 9:07 a 13:07 (v Praze dále zastavuje na Smíchově, Cibulce, Zličíně a Hostivici) a doveze vás do zastávky Noutonice, která se nachází pouhé 2 km od hradu Okoř.
Ze Slaného vlak vyjíždí v 11:01 a do Noutonic dorazí v 11:38.

Vlak nabízí 120 míst k sezení. Užijte si projížďku po železniční trati, po které se svezete pouze s Cyklohráčkem!

Celý jízdní řád vlaku a veškeré další informace o něm naleznete na stránkách www.cyklohracek.cz

Cyklohráček 2017